0%

Obsazenost

FAQ

P1 Parkoviště Dobrovského
P2 Parkoviště Kulturní dům Střelnice (zejména BUS)

Odkaz na Mapy.cz

Vstupné zakoupené v NC Muzeum Krkonoš platí 48 hodin a je společné pro NC Muzeum Krkonoš a čtyři historické domky na náměstí Míru!

Základní vstupné: 200 Kč
Zvýhodněné vstupné: 100 Kč

děti od 6 do 15 let, studenti, důchodci, držitelé ZTP a ZTP/P
Rodinné vstupné: 400 Kč
2 dospělí a max. 3 děti

Děti mladší 6 let: zdarma

Muzeum Krkonoš je otevřeno denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin.

Vstupenka do NC Muzeum Krkonoš je dvoudenní – platí v den nákupu a bezprostředně následující návštěvní den. Protože je muzeum v pondělí zavřené, platí vstupenka zakoupená v neděli ještě v úterý.

Limitní šířka pro bezpečný průjezd expozicí je 80 cm. Pokud je váš kočárek širší, můžete ho zaparkovat v šatně. Větší počet kočárků v expozici může omezovat průchod ostatních návštěvníků. Pracovníci MK jsou z bezpečnostních důvodů oprávněni omezit vstup návštěvníků s kočárkem.

Pochopitelně ano. Použití stativu je podmíněné tím, že nesmí být překážkou ostatním návštěvníků a pracovníci muzea si vyhrazují právo použití stativu omezit. Budeme rádi, když fotografie uveřejněné na sociálních sítích označíte @muzeumkrkonos nebo hashtagem #muzeumkrkonos.

V případě zájmu o profesionální natáčení v interiérech Muzea Krkonoš se obraťte na mluvci@krnap.cz.

Je nám líto, ale vstup se psy do Muzea Krkonoš není povolen.

V prostorách Muzea Krkonoš je otevřena muzejní kavárna, kde si můžete odpočinout a občerstvit se.

Kavárna je přístupná nejen pro návštěvníky Muzea Krkonoš, ale také pro náhodné kolemjdoucí, kteří se tam dostanou původním vchodem do kláštera z Husovy ulice.

Otevírací doba kavárny:
Po: zavřeno
Út–Pá: 9.00–17.30
So–Ne: 9.00–17.00

Jednoduchá otázka, ale těžká odpověď... Za hodinu muzeum projdete a získáte z něj první dojem. Na prohlídku obvykle doporučujeme dvě hodiny. Když se zakoukáte na některá videa, tak vám tři hodiny utečou, ani nebudete vědět jak. V každém případě bude zřejmě odcházet s myšlenkou, že musíte přijet ještě minimálně jednou, protože jste všechno nestihli. A my vás rádi opět uvidíme :-).

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.